Davraz Kayak Merkezi Otel Fiyatları

Davraz Kayak Merkezi, Isparta il merkezine 26 Km. uzaklıktadır. Isparta merkezde konaklayıp Davraz’a gidip gelebileceğiniz gibi kayak merkezine daha yakın noktalarda bulunan otel ve pansiyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Konaklama imkânının oldukça fazla olduğu Davraz Kayak Merkezi çevresindeki otel ve pansiyonlar kayak merkezine uzaklığına ve konforuna göre faklı fiyatlar belirlemiştir. Oldukça konforlu çok iyi bir otelde konaklamak için gecelik ortalama 350 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekir. Fakat merkeze biraz daha uzak olan şehir merkezinde pansiyon tarzı bir yerde kalmak isterseniz 75 TL gibi çok cüzi bir ödeme ile de konaklama şansı bulabilirsiniz. Davraz kayak merkezi için bütçenize ve zevkinize uygun konaklama imkânı bulmanız mümkündür.

Davraz Kayak Merkezi Konaklama İmkânları

Davraz Kayak Merkezi - Otel

Davraz kayak merkezine kayak sporu veya kış tatili için gelen ziyaretçiler için çeşitli konaklama imkânları bulunur. Isparta Davraz Kayak Merkezi her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Kayak sporu için gelen misafirlere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuş olan oteller her bütçeye uygun fiyat aralığında imkân sunar. Özellikle kayak sporu için gelmiş olan ziyaretçiler kayak merkezine daha yakın noktalarda konaklama seçerek yol için zaman harcamadan tüm vakitlerini kayarak geçirmeyi tercih ederler. Davraz kayak pistlerine en yakın otel 10 Km. uzaklıkta bulunur. Yine dağ evleri şeklinde hazırlanmış butik oteller otantik yapısı ile kış tatiliniz için uygun bir seçenek olacaktır.

Davraz Kayak Merkezi’nde Nerede Kalınır

Davraz Kayak Merkezi - Pist

Davraz Kayak Merkezi’ne gelmeden önce internet aracılığı ile araştırıp kendinize en uygun konaklama imkânını seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece kayak zevkinize hemen başlayabilirsiniz. Isparta Kayak Merkezi konaklama seçeneklerinin oldukça fazla olduğu bir yerdir. Kendi bütçenize ve konfor seviyenize göre seçeceğiniz otel için daha önceden yer ayırtmak sizin için büyük avantaj sağlar. Davraz kayak merkezine gelir gelmez otelinize yerleşip hemen kaymaya başlama şansınız olur. Kalacağınız otelin kayak merkezine servis imkânı olup olmadığını mutlaka sorgulayınız. Böylece her gün kayak merkezine gitmek için maliyet ödemek zorunda kalmazsınız. Keyifli bir kayak zevki için konforlu bir konaklama iyi olacaktır.

Cevap bırakın