Harika Bir Kayak Tatili İçin Kaya Uludağ

Türkiye’nin tartışmasız en popüler kayak merkezi olan Uludağ’ın 2. gelişim bölgesinde yer alan Kaya Otel, kendine has tasarımları ve maksimum müşteri memnuniyeti prensibi ile konuklarını bekliyor. Sıradan bir kayak tatili yerine aktiviteler, konserler ve kayak etkinlikleri ile dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Kaya Uludağ oteline mutlaka şans vermelisiniz.

Her şey dahil konsepti ile misafirlerine hizmet veren otelde, rüya gibi bir kış tatili geçirmek işten bile değil. Aileler için özel imkanları bulunan otelde, çocuklarınızı emanet edebileceğiniz çocuk kulüpleri bulunmaktadır. Bu da kayaklarınızı çok daha rahat ve hızlı yapabileceğiniz manasına geliyor. Çocuklarınız Mini Club’da eğlenirken siz kayak yapabilir veya Kaya Uludağ otelinin çok kapsamlı SPA merkezinde Türk hamamı, sauna veya masajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Konaklama & Odalar

Çocuklu Ailelere Uygun Kayak Merkezleri ve Pistleri - uludağ kayak merkezi

Kaya Uludağ otelinin standart özelliklere sahip 128 odası bulunuyor. Bu odaların tamamı pist ve orman manzaralı olduğu için kayaktan adeta hiç kopmuyorsunuz. Odaların tamamı merkezi ısıtmalı olup çocukların güvenle uyuyabileceği seviyede ısınmaktadır. Zeminin halı kaplama olması ve çarşafların sürekli değişmesi konforlu bir tatil yaşamanızı sağlayacak.

Odaların tamamında direkt hat telefon bulunuyor. Kayak sonrası odanızda dinlenirken izleyebileceğiniz uydu kanallarını içeren LCD televizyon mevcut. Tüm odalarda ücretsiz internet bağlantısı da bulunmaktadır. Mini barda ise alkollü içecekler yer almıyor, yerli ve alkolsüz içecekleri tüketebiliyorsunuz.

Yeme İçme

Kaya Uludağ tatil merkezindeki her şey dahil konsepti gece 24.00’a kadar geçerlidir. Bu saatten sonra talep edeceğiniz alkollü veya alkolsüz içeceklere ücret ödemeniz gerekiyor.

Otel her şey dahil konseptte misafirlerine kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, pasta servisi, akşam yemeği ve gece çorbasını ücretsiz olarak sunmaktadır. Otelde tüm dünya mutfağından lezzetleri bulacak olsanız da ağırlıklı olarak Türk ve Osmanlı mutfağına ait lezzetler servis edilmektedir.

Restoran haricinde bulunan lobi bar ise 10.00-00.00 arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri ücretsiz olarak hizmetinize sunuyor.

Hizmet ve Aktiviteler

Çalışanlarının motivasyonunu artırmak için iş toplantılarını Uludağ’da düzenleyen kurumsal firmaların ilk tercihlerinden bir tanesi de Kaya Uludağ otelidir. Otelde 4 farklı toplantı salonu bulunuyor ve bu sayede aynı anda 1.000’den fazla kişiye hizmet verebiliyor. Burada sadece toplantılar değil aynı zamanda konferans ve eğitimler de verilmektedir. Kaya Uludağ’ın tecrübeli ekibi bu etkinlikler sırasında misafirlerinize çay, ikram veya etkinliğin türüne göre müzik hizmet dahi verebilmektedir.

İş toplantılarınızı sıkıcı alanlarda yapmak yerine, doğal güzellikler ile dolu Uludağ’da yapmaya karar verirseniz Kaya Uludağ’ın bu modern toplantı salonlarına bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kayak

Çocuklu Ailelere Uygun Kayak Merkezleri ve Pistleri - uludağ kayak pisti

Yaz tatilleri yerine her zaman Kış tatillerini seven birisi olduysanız, yeriniz Uludağ ve oteliniz de Kaya Uludağ olmalı. Yüksek kar kalitesi ve modern otelcilik anlayışının birleşmesi, size hep o hayal ettiğiniz tatili sunacak. Kaya Uludağ tarafından sizlere verilecek tek bir skipass kartı ile Uludağ’daki neredeyse tüm pistleri kullanabileceksiniz.

Kayak oldukça zor bir spor olduğu için eğitim alınması şarttır. Size ve çocuklarınıza eğitim verecek olan özel eğitmenler, Kaya Uludağ bünyesinde çalışmaktadır. Çocuğunuzun yaralanmaması ve tatilden zevk alması için mutlaka eğitim aldırmayı düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Otelde ayrıca kayak ekipmanlarını kiralayabileceğiniz bir kayak odası da bulunmaktadır.

Spa

Uludağ’ın bol oksijeni ve uçsuz bucaksız manzaraları sizi rahatlatacaktır. Daha fazla rahatlamak isteyenler için ise jakuzi, sauna, masaj, Türk hamamı ve ısıtmalı havuzları ile Kaya Uludağ SPA merkezi hizmete hazır. Kayak yaparken gerilen kaslarınızı gevşetmekle kalmayacak, zihninizde bulunan tüm gerilimleri de gevşeteceksiniz.

Gündüzleri pistlerde yorulduktan sonra Kaya Uludağ’ın uzman şefleri tarafından hazırlanan lezzetler midenizi, SPA merkezinde yaptıracağınız terapi masajları ise zihninizi doyuracak.

Genel Yorum

Çocuklu aileler için kayak tatili yapmak her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Çoğu zaman aileler çocukları ile ilgilenmekten, pistlerin zevkini doyasıya çıkaramazlar. Kaya Uludağ, kurmuş olduğu ve uzman eğitmenler tarafından yönetilen mini club ile bu sorunu çözüyor. Çocuklarınızı, onlar için çok eğlenceli olan bu oyun alanına bırakarak doyasıya kayabilirsiniz. Ayrıca yine çocuklarınız orada eğlenirken, siz de SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz.

Bu kış tatilinizi Uludağ Otelleri’nde değerlendirmek istiyorsanız, Kaya Uludağ’ın mutlaka listenizde olması gereken otellerden birisi olduğunu düşünüyoruz.

Cevap bırakın