Kartepe Kayak Merkezi ve Konaklama Seçenekleri

Pistlerin ihalesini alarak, kayak merkezinin ortaya çıkmasını sağlayan Green Park Kartepe oteli işletmesi, merkezin işletme hakkını da elinde bulundurmaktadır. Bu nedenle tepedeki tek otel olan Green Park, pistlere yakın olarak konaklamak isteyenlerin tek adresi olarak karşımıza çıkıyor. Bu otelde yer bulamayan okurlarımız ise ormanlık alanda bulunan ahşap otelleri veya Kartepe Kayak Merkezi dışında, dağın eteklerinde olan butik otelleri tercih edebilirler.

Maşukiye beldesi Kartepe mevkiinde bulunan Green Park Kartepe’ye İstanbul’dan araçla 1 saatte ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Sabiha Gökçen Havaalanından ve Ankara Esenboğa Havalimanından Kocaeline gelerek, daha hızlı bir ulaşım sağlama imkanınız da bulunmaktadır.

The Green Park Kartepe Resort Otel

Günübirlik Gidilebilecek Kayak Merkezleri - Kartepe

Oteldeki yeme içme sistemi her şey dahil konseptte işlemektedir. Otel müşterileri kahvaltı salonu, ala carte restoran, açık büfe restoran, lobi bar, havuz bar, pastane, snack bar gibi olanakları kullanabilmekte.

Spor aktiviteleri alanında da oldukça geniş imkanlara sahip olan Green Park Kartepe otelinde bulunan özellikler; Türk hamamı, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, masaj, sauna, fitness, jakuzi, güzellik salonu, jimnastik salonu, tv salonu, çocuklar için oyun odası, bar ve sağlık merkezidir. Otelde yılın her anında gün boyu animasyon etkinlikleri bulunmaktadır.

Otelde 50 apart oda, 250 adet standart oda bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımız için de özel odaları bulunan Kartepe, balayı süiti ile yeni evlenmiş çiftlere ve kral dairesi ile de lüksten vazgeçemeyen müşterilerine hizmet vermektedir. Standart odalarda banyo, banyo telefonu, saç kurutma makinesi, televizyon, digitürk paketi, klima, buzdolabı ve minibar bulunmaktadır.

Kartepe Kayak Merkezi Etkinlik Salonları

Kartepe Kayak Merkezi'ne Günü Birlik Turlar

Kalabalık gruplar için bünyesinde 7 farklı toplantı salonu bulunan Kartepe, aynı anda 1350 kişiye bu alanda hizmet verebilmektedir. Toplantı salonlarında, her türlü ihtiyacı giderebilecek teknik altyapı ve modern cihazlar bulunmaktadır. Günübirlik gelen ziyaretçiler otelin açık otoparkından 20 liralık ücretle faydalanabilirler. Bu ücretin dışında tek bir skipass alarak gün boyu sınırsız şekilde tüm pistlerin tadını çıkarabilirler.

Green Park Kartepe otelinde konaklamak için rezervasyonlarınızı yaz aylarında yaptırınız. Böylece sömestr tatili gibi çok yoğun dönemlerde dahi uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Cevap bırakın